Aşk Benimle Nerdesin? PDF

Tunisiamobilitycongress.com Aşk Benimle Nerdesin? Image
AÇIKLAMA

Aşk Benimle Nerdesin? harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Sevgi Vural. tunisiamobilitycongress.com'ye kaydolun ve Sevgi Vural'den Aşk Benimle Nerdesin? kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.

Sevgi Vural, kitabında bir aşkı özlemleri, düşleri, hayal kırıklıklarıyla naif ve lirik bir dille şiirlerine taşıyor. Yalınlığı baştan sona bir bütünlük arz ediyor. Birbirini takip eden şiirler, bir kurgu oluşturuyor. Yalınlığı, içtenliği ve bütün olumsuzluklara, çaresizliklere rağmen hayata güzellikle bakabilmesi şiirlerinin en önemli özelliğini oluşturuyor.Şair bu doğrultuda şiirleri dört bölüme ayırmış."Bir bakışta sen" adıyla 1. bölüm aşkın başlangıcına dair. Bir bakışla varlıkta meydana gelen değişimi coşkuyu görebilirsiniz."Sen gidince" adıyla 2. bölüm, ayrılığı, imkansızlığı anlatıyor."Çağırsam gelir misin?" adıyla 3. bölüm ayrılık sonrası kırgınlıkların dinip aşkla sevgiliye olan özlemi diler getiriyor. Yani aşk galip geliyor."Işığın kalbine değerken ellerim" son bölüm. Son bölüm size sürpriz olsun.Sayfa Sayısı: 78Baskı Yılı: 2010Dili: TürkçeYayınevi: Scala Yayıncılık 

Kim ne derse desin aşk için Önce hoş sonra boş gelir Her seferinde canım yanar Aşk bana yalan gelir. Doğrusunu sence kim bilir Aşk nedir nerdedir İnanmaktır diyorsan bana Zor gelir çok zor gelir.

BILGI

YAZAR: Sevgi Vural

DOSYA ADI: Aşk Benimle Nerdesin?.pdf

ISBN: 9789758535828

YAYIN TARIHI: 2010

DOSYA BOYUTU: 7,70 MB

İNDIR
ÇEVRIMIÇI OKU

Kasım Şeren - Aşk Benimle - Sözleri

Sevgi Vural Aşk Benimle Nerdesin kitap tanıtımı - kitap özeti Kitabın Künyesi. Yani aşk galip geliyor. "Işığın kalbine değerken ellerim" son bölüm. Son bölüm size sürpriz olsun.

EN ÇOK OKUNAN KITAPLAR

Tut Yüreğimden Ustam - Serkan Uçar

aşk benimle. şükela: tümü | bugün. kasım şeren'in sözlerini yazdığı ve söylediği über şarkı. zamanı döndürsem geriye aşk benimle dursun biyerde aşk benimle dursun biyerde aşkın yalan olmuş senin.

İLGILI KITAPLAR